+420 725 808 346
Právě se nacházíte: O SPOLEČNOSTI

O SPOLEČNOSTI / HISTORIE

HISTORIE 

Naše společnost působí na trhu leteckých prací prostřednictvím bezpilotních leteckých systémů – dronů od roku 2016. Používáme drony předního českého výrobce Robodrone Industries s. r. o. Nejsme provozovatelem létajících kamer, ale komplexních bezpilotních leteckých systémů. Klademe důraz na rozvinuté technologie a produkty, které zvyšují užitnou hodnotu našich systémů. Široká škála monitorovacích prostředků spolu s odborností a profesionalitou našeho personálu umožňují nabídnout našim zákazníkům komplexní služby dle jejich individuálních potřeb a přání.

 

NÁŠ TÝM

Šéfpilotem je Ing. Radek Tamáš, MBA. Je absolventem Vysoké Školy Dopravy a Spojů v Žilině, obor Provoz a Ekonomika Letecké Dopravy. Po absolvování školy působil několik let jako obchodní pilot ve společnosti Slov – Air kde vykonával letecké práce v zemědělství a lesním hospodářství. V této oblasti má nalétáno přes 1 200 hodin. Po ukončení činnosti v oboru, působil v oblasti financování obchodu a finančního řízení výrobních a obchodních společností. Založení společnosti zabývající se leteckými pracemi prostřednictvím UAS (dronů) představuje jeho návrat „ke kořenům“a naplnění celoživotního snu a poslání.

 

KVALIFIKACE A LICENCE

Letecké práce v ČR provádíme v souladu s platnou legislativou ČR, leteckými předpisy Ministerstva dopravy a postupy Úřadu pro civilní letectví.  Letadla i piloti jsou řádně registrováni  u UCL.

 

KONTAKTY

 Na Letišti 425/15, 750 02  Bochoř
 +420 725 808 346
 info@globdas.cz

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ© 2016 / ABSINTDESIGN / GASTRODESIGN